Opinie o NasBardzo dużo osób skorzystało już z nauki w naszej akademii. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu i efektywnym sposobom nauczania, pomogliśmy wielu ludziom. Naszymi studentami są osoby z różnych środowisk, poziomu wykształcenia oraz stanu zdrowotnego. 
Poniżej przedstawiamy tylko niektóre wypowiedzi osób, które odkryły pozytywne działanie kursów w których uczestniczyły:"Dzięki Tai Chi pozbyłem się moich dolegliwości związanych z kręgosłupem. Ponadto coś się zmieniło w mojej sferze psychicznej. Znajomi zauważyli, że stałem się bardziej otwarty i bezpośredni."     
Robert lat 40

"Te ćwiczenia pomagają złapać równowagę pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kiedyś nie mogłam ustać na jednej nodze, kiwałam się. Teraz jest już lepiej. Lepsze jest też moje samopoczucie. Już nie wychodzę, lecz wyfruwam z ćwiczeń."     
Elżbieta lat 50

"Ćwiczenia Tai Chi rzeczywiście są w stanie zmienić wytrzymałość ciała i jego kondycję. Po ćwiczeniach zawsze czułem się dobrze. Dziś jestem wysportowany, rozciągnięty i pełen energii."     
Krzysztof lat 45

"Na początku nie chciałam wierzyć, że te wolne i miękkie ruchy mogą okazać się efektywną metodą na usprawnienie funkcjonalności ciała. Teraz wciąż ćwiczę i przy okazji łapię świetną kondycję"     
Kasia lat 36


"Tai Chi pozwala mi doładowywać moją energię poprzez symbiozę ze środowiskiem. Umożliwia nam głębsze czerpanie energii z ziemi i powietrza. Cieszę się, że za pomocą treningów mogę złapać dystans do rzeczywistości, widzieć wszystko z dobrej perspektywy."     
Andrzej lat 57