Nowe kursy - 2016

3 MIESIĘCZNY KURS I STOPNIA - Świdnica, Legnica, Wałbrzych 

Od września 2016 rozpoczynamy nowe kursy dla dorosłych w wieku od 30 lat. Zapraszamy Was do ćwiczeń, gdyż po kilkunastu latach nauczania widzimy jak duży wpływ ma Tai Chi na zdrowie fizyczne i psychiczne.
Zajęcia Tai Chi prowadzone będą od podstaw, więc każdy będzie poznawał tajniki krok po kroku. Po 3 miesięcznym kursie I stopnia będzie możliwość kontynuacji nauki na poziomie zaawansowanym.
Nasza szkoła prezentuje wysoki poziom nauczania, poparty długoletnim doświadczeniem. Stworzyliśmy własny program nauczania oraz formy ruchowe, które w efektywny sposób dadzą Wam oczekiwane rezultaty.
Każdy z Was otrzyma po każdych zajęciach bezpłatne materiały szkoleniowe.

Wielu, wielu osobom żyje się dziś lepiej. 
Ty również możesz tego doświadczyć !!!

"Dzięki Tai Chi pozbyłem się moich dolegliwości związanych z kręgosłupem. Ponadto coś się zmieniło w mojej sferze psychicznej. Znajomi zauważyli, że stałem się bardziej otwarty i bezpośredni."     
Robert lat 40


"Te ćwiczenia pomagają złapać równowagę pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kiedyś nie mogłam ustać na jednej nodze, kiwałam się. Teraz jest już lepiej. Lepsze jest też moje samopoczucie. Już nie wychodzę, lecz wyfruwam z ćwiczeń."     
Elżbieta lat 50

"Ćwiczenia Tai Chi rzeczywiście są w stanie zmienić wytrzymałość ciała i jego kondycję. Po ćwiczeniach zawsze czułem się dobrze. Dziś jestem wysportowany, rozciągnięty i pełen energii."     
Krzysztof lat 45

"Na początku nie chciałam wierzyć, że te wolne i miękkie ruchy mogą okazać się efektywną metodą na usprawnienie funkcjonalności ciała. Teraz wciąż ćwiczę i przy okazji łapię świetną kondycję"     
Kasia lat 36


"Tai Chi pozwala mi doładowywać moją energię poprzez symbiozę ze środowiskiem. Umożliwia nam głębsze czerpanie energii z ziemi i powietrza. Cieszę się, że za pomocą treningów mogę złapać dystans do rzeczywistości, widzieć wszystko z dobrej perspektywy."     
Andrzej lat 57

____________________________________________________________

Terminy 3 miesięcznych kursów I stopnia:


Świdnica
ul. Traugutta
(sala gimnastyczna SP 315)

poniedziałek 17.30-18.45
spotkanie organizacyjne + pokaz - 05.09.2016


Legnica
ul. Tarasa Szewszenki 10
(sala gimnastyczna ZSO nr 4)

środa 17.30-18.45
spotkanie organizacyjne + pokaz - 07.09.2016


Wałbrzych
ul. Malczewskiego 22
(Piaskowa Góra - budynek ZSS nr 1)

wtorek 18:15-19:30
spotkanie organizacyjne + pokaz - 06.09.2016

TERMIN: IX-XI 2016
KOSZT: 210 zł (płatne 70 zł miesięcznie)


MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY JESZCZE DO KOŃCA WRZEŚNIA.
PO PROSTU PRZYJDZ NA SALĘ I ZAPISZ SIĘ U INSTRUKTORA.

Do zobaczenia na zajęciach :)
1 komentarz:

jukos60 pisze...

Żyjesz w stresie, masz wrażenie, że ciągle za czymś biegniesz, pojawiają się pierwsze problemy z kręgosłupem, masz słabe mięśnie, zastane stawy, czujesz się zmęczony, ospały, nie masz już siły i energii ? To wyraźny sygnał, że najwyższy czas coś z sobą zrobić. Polecam zajęcia Tai Chi Chuan w Dao Yang Academy. Zanim powiesz nie - spróbuj. Ja kiedyś spróbowałem i zostałem. Obecnie mam ten komfort, że znam formę, mogę ćwiczyć codziennie i nadal się rozwijać i doskonalić.
Jerzy lat 56