Nowe grupy Tai Chi - Jesień 2015

LEGNICA, ŚWIDNICA, WAŁBRZYCH, ŚRODA ŚLĄSKA

Od września 2016 otwieramy nowe grupy Tai Chi dla osób w wieku 30-60 lat :) Zapraszamy Was do ćwiczeń, gdyż po kilkunastu latach nauczania widzimy jak duży wpływ ma Tai Chi na zdrowie fizyczne i psychiczne.
Zajęcia Tai Chi prowadzone będą od podstaw, więc każdy będzie poznawał tajniki krok po kroku. Po 3 miesięcznym kursie I stopnia będziecie już w stanie ćwiczyć samodzielnie. 
Nasza szkoła prezentuje wysoki poziom nauczania, poparty długoletnim doświadczeniem. Stworzyliśmy własny program nauczania oraz formy ruchowe, które w efektywny sposób dadzą Wam oczekiwane rezultaty.
Każdy z Was otrzyma po każdych zajęciach bezpłatne materiały szkoleniowe z wyjaśnieniem zagadnień omawianych na zajęciach, dzięki czemu będziecie mogli głębiej zrozumieć cel ćwiczeń. 

PRZYJDŹ NA POKAZ I ZOBACZ JAK WYGLĄDA TAI CHI NA ŻYWO !!!
(terminy znajdziesz poniżej w poszczególnych oddziałach)___________________________________________________________________________


Wielu, wielu osobom żyje się dziś lepiej. 
Ty również możesz tego doświadczyć !!!

"Ćwiczenia Tai Chi rzeczywiście są w stanie zmienić wytrzymałość ciała i jego kondycję. Po ćwiczeniach zawsze czułam się dobrze i po jakimś czasie nagle zauważyłem duże zmiany jakich dokonałem. Dziś jestem wysportowany, rozciągnięty i pełen energii."     
Krzysztof lat 33

"Te ćwiczenia pomagają złapać równowagę pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kiedyś nie mogłam ustać na jednej nodze, kiwałam się. Teraz jest już lepiej. Lepsze jest też moje samopoczucie. Już nie wychodzę, lecz wyfruwam z ćwiczeń."     
Elżbieta lat 50

 "Dzięki Tai Chi pozbyłem się moich dolegliwości związanych z kręgosłupem. Ponadto coś się zmieniło w mojej sferze psychicznej. Znajomi zauważyli, że stałem się bardziej otwarty i bezpośredni."     
Robert lat 40

"Na początku nie chciałam wierzyć, że te wolne i miękkie ruchy mogą okazać się efektywną metodą na usprawnienie funkcjonalności ciała. Teraz wciąż ćwiczę i przy okazji łapię świetną kondycję"     
Kasia lat 36


"Tai Chi pozwala mi doładowywać moją energię poprzez symbiozę ze środowiskiem. Umożliwia nam głębsze czerpanie energii z ziemi i powietrza. Cieszę się, że za pomocą treningów mogę złapać dystans do rzeczywistości, widzieć wszystko z dobrej perspektywy."     
Andrzej lat 57

____________________________________________________________

Kliknij na wybraną miejscowość i zobacz gdzie możesz zacząć ćwiczyć Tai Chi:

LEGNICA
   ŚRODA ŚLĄSKA SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Brak komentarzy: