Tai Chi Secret


WIEDZA O TAI CHI CHUAN - ARTYKUŁY, ZDJĘCIA, FILMY, KSIĄŻKI ...


Kilkanaście lat poświęciłem na ciężką pracę nad poznawaniem i doskonaleniem Tai Chi. Przez ten cały czas szlifowałem i zgłębiałem tajniki tej sztuki. Widząc swoje postępy, wiem jak dojść do doskonałości. Odkryłem drogę wiodącą do zrozumienia Tai Chi i wynikających z tej drogi radości. 

Wiem, że pisanie o Tai Chi jest bardzo trudne, gdyż większość z tego co  prowadzi do doskonałości osiąga się poprzez własną praktykę. Niemniej jednak treść poparta dużym doświadczeniem jest bardzo dużą pomocą dla innych ludzi. Wprowadzając w życie opisane przeze mnie informacje każdy może dojść do zrozumienia tej fantastycznej sztuki.

Nauczycielem Tai Chi jestem od kilkunastu lat. Przez ten czas wciąż obserwowałem moich uczniów w zmaganiach nad doskonaleniem Tai Chi. Widziałem wiele wysiłku, zaangażowania i szacunku. Widziałem też zwątpienie, lenistwo i pochopne podejście do możliwych osiągnięć. Wszystkie te moje spostrzeżenia zrodziły potrzebę przekazania jak największej ilości osób wiedzę, która pomoże w osiągnięciu celu, jakim jest zrozumienie Tai Chi.


Po wpisaniu się na listę dostaniesz darmowy dostęp do wiedzy o Tai Chi:

Brak komentarzy: