Chi Kung - Kurs domowyRelaks, harmonia, doskonałe ciało, 
otwarty umysł - dla Ciebie. 

Osiągnij to wszystko w domowym zaciszu.


E- Kurs Chi Kung składa się z 3 części. W każdej z nich poznasz ćwiczenia, które w dużym stopniu poprawią stan Twojego ciała i umysłu. Prezentowane techniki zostały sprawdzone poprzez wieloletnią praktykę oraz tysiące lat doskonalenia przez chińskich Mistrzów.

Dzięki tej wiedzy osiągniesz stan głębokiego relaksu i wyciszenia, twoje ciało jest w doskonałej kondycji, a umysł jest zrównoważony. Te proste  ćwiczenia rozwiną w Tobie pełnię doskonałości wynikającej z połączenia ciała, umysłu i ducha. Ciało i umysł łączą się w jedno tworząc równowagę dającą wiele korzyści zdrowotnych i psychicznych.

Nie wychodząc z domu możesz w ciszy i spokoju ćwiczyć samodzielnie. W dowolnym momencie możesz rozpoczynać ćwiczenia i powtarzać prezentowane techniki. E-kurs dostarczy Ci możliwości indywidualnego podejścia do wykonywania ćwiczeń Chi Kung.

e-book Chi Kung

Skład:

e-book „Chi Kung – Chińskie ćwiczenia zdrowotne”, w którym zamieszczone są opisy wszystkich ćwiczeń wchodzących w skład kursu wraz ze zdjęciami prezentującymi etapy wykonania.

Nagrania:
część 1 - Rozgrzewka
część 2 - 10 ćwiczeń Chi Kung
część 3 – Automasaż końcowy


ZOBACZ PREZENTACJĘ:Jeżeli chcesz żyć dłużej, cieszyć się zdrowiem, 
osiągnąć równowagę - skorzystaj z naszego kursu.

ZAPISZ SIĘ:
Wyślij maila na info@daoyangacademy.com, a otrzymasz informacje o sposobie dokonania wpłaty (25 zł) oraz dostępem do wszystkich materiałów.


Brak komentarzy: