Opinie o kursach Tai Chi

Poniżej możesz anonimowo dodać swoją opinię

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ćwiczenia Tai Chi to doskonały sposób na osiągnięcie stanu równowagi między ciałem i umysłem szczególnie przydatne w dzisiejszych mocno „zagonionych” czasach. I choć z pozoru wyglądają na wymachiwanie rączkami, to ćwiczenia te mają wielką moc: stabilizują, relaksują, umożliwiają dotlenienie organizmu, poprawiają kondycję, regulują przepływ energii w organizmie, co w efekcie daje dobre zdrowie. Prowadzenie zajęć przebiega w łatwy do zrozumienia sposób, a poszczególne ćwiczenia mogą wykonywać wszyscy: starsi i młodsi. Tai Chi nie wyznacza barier wiekowych – ćwiczyć może każdy! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, na których czas mija (niestety!) zbyt szybko. Kapitalnym uzupełnieniem ćwiczeń są materiały, które każdy z uczestników otrzymuje bezpłatnie: informacje, e-booki, filmiki pokazowe i instruktażowe.
Instruktor wraz z grupą stwarzają miłą, przyjazną atmosferę. Z dużym zainteresowaniem i przyjemnością zgłębiam tajniki Tai Chi Chuan stylu Yang. Polecam!

jukos60 pisze...

Witam, od roku uczęszczam na zajęcia Tai Chi, które odbywają się w Legnicy przy ul. Szewczenki( sala gimnastyczna LO) i są prowadzone pod "okiem" doświadczonego nauczyciela Grzegorza Dudy. Cieszę się ogromnie,że wreszcie i w Legnicy mam możliwość uczestniczenia w zajęciach, zapoznawania się ze starożytną chińską tradycją Tai Chi Chuan rodziny Yang, poznawać style i techniki, dzięki którym doskonalę swoje ciało i umysł. Wielkie podziękowania dla Sifu Macieja Stawickiego (założyciela szkoły), że dzieli się swoją wiedzą, umiejętnościami i bacznie przygląda się naszym poczynaniom. Ja już wygrałem, dzięki ćwiczeniom Tai Chi pozbyłem się problemów związanych z bólem kręgosłupa, potrafię korygować swoją postawę, zaczynam "czuć" ciało, wzmocniłem mięśnie (zwłaszcza te głębokie, ruchliwość stawów, czuję się bardziej sprawny fizycznie, potrafię się zrelaksować i ... - idę dalej. Cieszę się i mam nadzieję, że będę mógł nadal doskonalić się i rozwijać pod okiem Sifu i Nauczycieli Akademii Tai Chi Chuan. Polecam.